Kim jesteśmy

Grupa MODIVO, dawniej eobuwie.pl SA to obecnie jeden z największych graczy na rynku e-commerce w Europie Środkowo-Wschodniej.


W naszym portfolio znajdują się dwa brandy: eobuwie.pl – nowoczesna platforma sprzedaży butów, torebek i akcesoriów oraz MODIVO – platforma, na której nasi Klienci mogą wejść do świata mody i wybierać produkty odzieżowe najlepszych marek.

Czytaj

Czy wiesz, że …

Nasza historia sięga 1996 r. Obecnie działamy na 20 rynkach i dynamicznie rozszerzamy swój zasięg.

Obecnie działamy na 20 rynkach i dynamicznie rozszerzamy swój zasięg

Nasza działalność to nie tylko e-commerce. Posiadamy ponad 50 sklepów stacjonarnych zlokalizowanych w Polsce, Czechach, Rumunii, na Łowie i Słowacji. Innymi słowy, jesteśmy obecni zarówno w świecie online jak i offline, ponieważ stawiamy na omnichannelowe podejście. W ten sposób zapewniamy konsumentom unikalne doświadczenia zakupowe.

Innowacyjni w swoim stylu

Działamy w branży przyszłości. Wyznaczamy trendy nie tylko w modzie, czego najlepszym przykładem są nasze omnichannelowe sklepy stacjonarne.

Tradycyjne wieszaki zastąpiliśmy tabletami, a zwykłe przymierzanie – interaktywnymi

Cały asortyment sklepu dostępny jest w formie cyfrowej, dzięki czemu w jednym miejscu znajdziesz dziesiątki tysięcy produktów od setek marek.

Uprościliśmy również zakup butów przez Internet. Wszystko dzięki usłudze esize.me, która pomaga dobrać idealny rozmiar obuwia bez potrzeby mierzenia go

Skaner tworzy model 3D Twoich stóp zawierający wszystkie wymiary niezbędne do prawidłowego dopasowania obuwia. Dodatkowo, w naszych sklepach możesz spotkać Peppera – robota humanoidalnego, który pełni rolę nietypowego asystenta sprzedaży i nie tylko! Z chęcią zatańczy lub rozbawi Cię żartem. Innowacyjne rozwiązania technologiczne sprawiają, że jesteśmy wyjątkowi.

MODIVO

Doceniają nas przedstawiciele branży, przyznając firmie liczne nagrody
​

Stąd uznanie w tak prestiżowych konkursach jak: ecommerce Polska, CEE Retail Awards, Diamenty Forbesa, PRCH Retail Awards, Effie Awards czy Digital Excellence.

Nasz biznes kreują ludzie

MODIVO tworzą ludzie, którzy na co dzień pracują w różnych obszarach. Nasze wyspecjalizowane zespoły odpowiadają za budowanie sprzedaży zarówno online, jak i offline – od marketingu i zespołów commerce przez retail, logistykę aż po stanowiska biurowe wspierające biznes. Kluczowym ogniwem w branży e-commerce jest obszar technologii. W naszym zespole pracują również projektanci, fotografowie i styliści. Jak widzisz różnorodność stanowisk jest bardzo duża, dlatego każdy może pracować u nas w swoim stylu!

Za co najbardziej cenimy naszą pracę? Mamy realny wpływ na to, co robimy. Możemy kreować rozwiązania, które następnie wdrażamy w życie. Jeśli dynamiczne środowisko pracy napędza Cię do działania – to miejsce jest właśnie dla Ciebie! Dodatkowo, jeśli uwielbiasz innowacje – u nas możesz się spełniać, bo nowe technologie to nasza specjalność.

Poza kreowaniem mody w świecie nowoczesnych technologii lubimy też pomagać. Z entuzjazmem łączymy siły we wspólnych inicjatywach CSR.

Robimy rzeczy absolutnie nieprzeciętne. Dlatego też poszukujemy nieprzeciętnych osób! Takich, które są otwarte i ambitne, które czują ducha nowoczesności i chcą razem z nami kreować przyszłość mody w świecie najnowocześniejszych technologii.

Your Job. Your Style.
#PracujWSwoimStylu

MODIVO

Dlaczego my

Dlaczego my

Co nas wyróżnia i dlaczego nasi Pracownicy czują się tutaj dobrze?​
Kliknij, aby zobaczyć więcej
Gdzie nas znajdziesz

Gdzie nas znajdziesz

Nieustannie poszerzamy nasz zasięg. Sprawdź, gdzie znajdują się nasze biura, magazyny i sklepy stacjonarne.
Kliknij, aby zobaczyć więcej
Nasze zespoły

Nasze zespoły

Czy wiesz, że nasi pracownicy to około 2 500 osób?
Kliknij, aby zobaczyć więcej

MODIVO w liczbach

20 rynków

20 rynków

na których prowadzimy sprzedaż online

5 biur w Polsce

5 biur w Polsce

znajdziesz nas w Zielonej Górze, Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu i Krakowie

17 mln pobrań

17 mln pobrań

aplikacji eobuwie.pl

7 mln pobrań

7 mln pobrań

aplikacji mobilnej MODIVO