Technologia i produkt

Aplikacja MODIVO - dynamiczny rozwój w modelu mobile-first

Agata Gramacka Modivo App Owner

W MODIVO tworzymy rozwiązania w modelu mobile-first, dostarczając klientom na 17 europejskich rynkach aplikację dedykowaną na platformy iOS, Android i Huawei.

MODIVO jest wiodącym graczem fashion-tech dla segmentu premium. Wraz z platformą e-commerce i aplikacjami Instore w naszych nowoczesnych salonach, zapewniamy niepowtarzalne doświadczenie zakupowe w modelu omnichannel.

Aplikacja mobilna to nie tylko topowe marki modowe na wyciągnięcie ręki, ale także wyjątkowa okazja, aby uzyskać wcześniejszy dostęp do akcji promocyjnych i dedykowanych rabatów.

Dynamicznie rozwijamy aplikację mobilną, która jest naszym głównym kanałem sprzedaży. Użytkownicy naszej aplikacji doceniają jej design i szeroki wybór ciekawego asortymentu. Wspominają też o prostej ścieżce do zakupu i sprawnym, stabilnym działaniu aplikacji.

Mamy ambitne plany rozwojowe, dzięki którym zakupy w aplikacji będą jeszcze bardziej inspirujące i przyjemne. Pracując nad aplikacją MODIVO stawiamy na nowoczesność, optymalizację i efektywną współpracę.

Chcemy wprowadzić aplikację MODIVO na nowy poziom, z personalizowanymi stylizacjami modowymi i rozwiązaniami opartymi o najnowsze technologie.

Aplikację MODIVO tworzymy w natywnych i nowych technologiach (Kotlin, Swift), mocno bazujemy na rozwiązaniu RxJava i RxSwift, a także stopniowo migrujemy się do Kotlin Coroutines i Apple Combine. Architekturę mamy opartą o wzorzec MVVM (+C na iOS), a także inwestujemy w automatyzację testów jak i procesów CI/CD.

Tworząc kod mamy bardzo duży wpływ na wymagania czy analizę danego tematu i możemy proponować lepsze rozwiązania. Jeśli jesteś osobą, która ma motywację do ciągłej poprawy kodu i pragniesz wraz z zespołem dostarczać nowe funkcjonalności – szukamy właśnie Ciebie!

MODIVO

MODIVO w liczbach

20 Rynków

20 Rynków

20 sklepów on-line. 51 sklepów stacjonarnych w Polsce, Czechach, Rumunii, na Łotwie i Słowacji oraz kilkadziesiąt stref eobuwie.pl w sklepach CCC

6 Biur w Polsce

6 Biur w Polsce

Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań i 2 biura w Zielonej Górze

~2500 pracowników

~ 2500 pracowników

MODIVO tworzą ludzie pracujący w różnych obszarach

8 mln klientów

8 mln klientów

Liczba naszych użytkowników wciąż rośnie